STAR TREK
 Star Trek > seriál >  informace o epizodách   

Seriál
Postavy
> Epizody
Svět
Tvůrci
22.6.2024, 03:01
<<< domů

seriál Andromeda
Podpořte vysílání slavné sci-fi ságy!
(Klikni pro vstup na stránku kampaně) FILMOVÁ 
 SÉRIE  
Premiéra: 07.12.1979
SD: 7412.6
 1. 
 STAR TREK: THE MOTION PICTURE 
Enterprise se vrátila ze své slavné výpravy, ale brzy je jí opět zapotřebí. K planetě Zemi se totiž blíží pozoruhodný vesmírný jev, který pohlcuje vše, co mu stojí v cestě. Enterprise se mu musí vydat naproti a odhalit jeho podstatu dříve, než tajemný cestovatel dosáhne svého cíle.
Premiéra: 04.06.1982
SD: 8130.3
 2. 
 STAR TREK II: THE WRATH OF KHAN 
Geneticky vyšlechtěný diktátor Khan, kterého kapitán Kirk kdysi odsoudil k vyhnanství na divoké planetě, se po patnácti letech vrací, aby pokračoval ve svém původním plánu. Oněch patnáct let ho ale snad až příliš změnilo, stejně jako Kirka, který je nyní stárnoucím admirálem na inspekční cestě.
Premiéra: 01.06.1984
SD: 8210.3
 3. 
 STAR TREK III: THE SEARCH FOR SPOCK 
Střetnutí s Khanem převrátilo naruby životy mnoha lidí. Posádka Enterprise je teď nucena stanout na opačné straně zákona a unést svou vlastní loď, aby mohla pomoci příteli. K celé věci se ale připlete ctižádostivý klingonský kapitán, toužící po slávě - a Klingoni mají odjakživa talent věci komplikovat.
Premiéra: 26.11.1986
SD: 8390.0
 4. 
 STAR TREK IV: THE VOYAGE HOME 
Posádka Enterprise se právě vrací na Zemi, aby před vojenským soudem čelila žalobě za únos vlastní lodi. Namísto toho je však okolnostmi přinucena vydat se do minulosti Země, aby se zde pokusila nalézt klíč k záchraně své vlastní budoucnosti.
Premiéra: 09.06.1989
SD: 8454.1
 5. 
 STAR TREK V: THE FINAL FRONTIER 
Vulkanský odpadlík s tajemnými záměry vyvolá povstání a zajme konzuly tří galaktických mocností na neutrální planetě Nimbus III. Posádka lodi Enterprise je vyslána zachránit rukojmí, aniž by kdo tušil, že právě to báječně zapadá do plánu tajemného vůdce vzbouřenců.
Premiéra: 06.12.1991
SD: 9521.6
 6. 
 STAR TREK VI: THE UNDISCOVERED COUNTRY 
Když Klingonská říše utrpí ekologickou katastrofu, je konečně nucena začít jednat s Federací o uzavření míru. Posádka Enterprise má před odchodem do výslužby poslední úkol: doprovodit klingonskou delegaci k Zemi. Na obou stranách hranice, stejně jako na palubě samotné Enterprise, jsou však i tací, kteří o mír ani v nejmenším nestojí.
první řada  |  druhá řada  |  třetí řada  |  animovaná série  |  filmová série

 Sekce: epizody 

Seznamy epizod podle:
 - pořadí natáčení
 - původní premiéry v USA
 - hvězdného data
 - abecedy
Stručné přehledy epizod
 - první řada
 - druhá řada
 - třetí řada
 - animovaná série
 - filmová série[nahoru][domů][kontaktní mail]
Star Trek - by Desilu studios
 Poslední úprava 01.01.1970 
 Design, content & idea © ToS (The only StarTrek) team 2002